W świecie nieruchomości

Blog o nieruchomościach - newsy z rynku, statystyki, info o deweloperach, o branży, etc. Zapraszam!

Wpis

poniedziałek, 30 września 2013

Usługi Concierge

Ostatnio coraz częściej się słyszy o usługach typu Conciegre. Słyszy się o tym raczej przy nowo powstałych inwestycja. Jest to sposób na wyróżnienie z tłumu nieruchomości i automatycznie ustawia mieszkanie w rzędzie tych z wyższej półki.

Nazwa Conciegre pochodzi z literatury i historii. Otóż byli to francuscy gospodarze domów. Dziś nazwa ta ewoluowała. Deweloperzy poszukują rozwiązań, które wyróżnią ich ofertę spośród innych. Wiedzą, że zadowolenie klienta bardzo ważny element rynku sprzedaży mieszkań. Prostym sposobem na zapewnienie sobie tego są usługi Concierge.

W czasie wolnym od pracy najczęściej jeszcze pracujemy w domu, wykonując swoje obowiązki. Wiele osób jest zmęczonych takim stanem rzeczy. Przychodząc do domu marzy o tym, by odpocząć i się zrelaksować. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są właśnie usługi Concierge. W Polce pojawia się coraz więcej firmy tego typu i oferują one załatwianie spraw bieżących mieszkańców. W ofertach tego typu firm można przeczytać o organizacji i dostawie zakupów, zorganizowaniu prania, organizacją pracy gosposi i niani dla dziecka. Jest to także opieka nad zwierzętami domowymi, wyprowadzanie psów na spacer czy czyszczenie kuwety kota. Usługi te zajmują się także organizacją i odbiorem dostaw kwiatów, pracy i innego rodzaju rzeczy oraz odbiorem i wysyłaniem przesyłek. Jak widać Concierge może świadczyć wiele różnego rodzaju usług i wyręczyć mieszkańców nieruchomości praktycznie we wszystkim.

Co więcej z usług Concierge można skorzystać jeszcze przed wprowadzeniem się do mieszkania. Firmy tego typu świadczą także usługi remontowo-wykończeniowe, hydrauliczne, ślusarskie i wiele innych. Mogą zając się także dekorowaniem wnętrz, projektowaniem tarasów oraz kwestią przeprowadzki i ustawieniem i ułożeniem wszystkiego.

Jak widać mieszkania z Concierge to wyższa półka na rynku nieruchomości. Wiele zapracowanych ludzi z chęcią korzysta z tego typu usług. Jest to bowiem bardzo wygodne. Czas wolny poza pracą można w takim wypadku poświecić na to, by prawdziwie odpocząć i się zrelaksować.Grafika: http://www.creditcardchaser.com/wp-content/uploads/2010/03/concierge.jpg

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
swiatnieruchomosci
Czas publikacji:
poniedziałek, 30 września 2013 20:21

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Tagi

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa